Adóbevallási specialista

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2021-ben elnyertük a „Legvonzóbb Munkáltató a szolgáltatási szektorban” címet a Randstad Employer Brand research független felmérése eredményeként. A repülőtéri utasforgalom újraindulásával folytatódik a fejlődés, ami mellet elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!
Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Munkakör célja:

Az adózással tevékenységek támogatása. Jelentések és elemzések készítése, bevallásokhoz szükséges adatok összeállítása, bevallások elkészítése, jogszabályelemzés, társterületek támogatása. Havi zárási folyamatok támogatása, részvétel adótervezésben. Az adózáshoz kapcsolódó folyamatok folyamatos figyelemmel kísérése.

Ezek lesznek a feladataid:

  • A társaság és kapcsolt vállalatainak adókötelezettségei teljesítésének elsősorban operatív szintű támogatása, adóbevallások elkészítése,
  • Közreműködés az adófolyamatok fejlesztésében,
  • Társaság társterületei részére adótanácsadás támogatása,
  • A számviteli zárások támogatása,
  • Adó jelentések és elemzések elkészítése,
  • Adóhatósági kapcsolattartás.
  • A statisztikai adatszolgáltatás elkészítése (kivéve a repülőtér forgalmi és bérhez kapcsolódó statisztikai adatszolgáltatásokat), társterületek adatszolgáltatásának összehangolása

Ezt várjuk Tőled:

  • az utóbbi 5 évben nagyvállalatnál adózási területen szerzett operatív szakmai tapasztalat (adóbevallások készítése, egyes adónemek analitikus egyeztetése a főkönyvvel, adóhatóságokkal történő kapcsolattartás)
  • mérlegképes könyvelő végzettség vagy adótanácsadói képesítés
  • Excel felhasználói ismeret
  • aktív középfokú angol nyelvtudás
  • analitikus képességek
  • precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Adótanácsadói képesítés
  • 5 évnél hosszabb szakmai tapasztalat
  • Egyéb felsőfokú (főiskolai, egyetemi) képesítés
  • SAP rendszer ismerete
  • multinacionális cégnél, nagyvállalatnál vagy nemzetközi adótanácsadó cégnél szerzett tapasztalat

Ez vár Rád nálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, segítőkész munkatársak
  • Különleges munkakörnyezet

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Ha úgy érzed, hogy motiváltan végeznéd ezeket a feladatokat, várjuk jelentkezésedet önéletrajzoddal és motivációs leveleddelezen a linken!