A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren található igényes ajándéküzletbe munkatársat keres a Memories of Hungary Kft.

Árufeltöltő
munkakörbe.

Feladatok

  • A beérkező áru átvétele, elhelyezése, a raktárból az üzletbe juttatása
  • A termékek vonzó kihelyezése a polcokra
  • A raktárak rendben tartása

Elvárások

  • A hétköznapi mellett hétvégi munkavégzés legalább két hétvégén 12.00- 20.30-ig (a szükséges pihenőidő hétköznap)
  • Rendszeretet
  • Jó kommunikációs készség
  • Dinamikus személyiség, jó helyzetfelismerés
  • Jó teherbíró képesség
  • Önállóság

Előnyök

  • Kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes javadalmazás
  • lendületes, fiatalos csapat
  • magas színvonalú munkatapasztalat
  • rugalmas beosztás
  • elegáns, igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér (Budapest, XVIII. ker.)

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az eladopalyazat@gmail.com e-mail címünkre.