B1-B2 Repülőgép szerelő és/vagy repülőgép műszerész

 Feladatok:
  • A repülőgépek sárkányszerkezetének, hajtóműveinek esetlegesen légcsavarjainak, valamint ezek komponenseinek ellenőrzése, karbantartása és javítása
  • Helikopterek hangárkarbantartása
  • Elektromos berendezések, műszereket ellenőrzése, karbantartása és javítása
  • Karbantartási dokumentáció elkészítése, vezetése

Követelmények:

  • Repülőgép-szerelői végzettség
  • Forgalmi vagy hangár karbantartásban megszerzett 2 év gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 1 megszerzett típus a szakszolgálati engedélyben feltüntetve
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Műszaki dokumentációban való eligazodás
  • Csapatban való együttműködés

Előnyt jelent:

  • Cessna 100-as széria, Piper PA-34, Piper PA-31, Bell206-os széria, AS355 típusismerete
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • További gépkezelői engedélyek
  • Számítógép-kezelési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Folyamatos típusképzések
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás költségeinek térítése
  • Esetleg szálláslehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Kadarkúti Repülőtér (LHKT)

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, akkor önéletrajzodat a következő címre várjuk: flycoop@flycoop.hu