A hazai és nemzetközi piacon egyaránt jól ismert repülőgép karbantartással foglalkozó vállalat, csapatába szakembert keres az alábbi munkakör betöltésére:

Berendezés javíttató

A leendő munkatárs fő feladatai:

  • Optimális javítóbázis kiválasztása a beérkező ajánlatok illetve, a javítási szerződések figyelembe vételével
  • Javítások megrendelése, javításokhoz kapcsolódó folyamatos ügyintézés, nyomon követés, időben történő visszaérkeztetés
  • Repülőgépes berendezések, alkatrészek szállításra való előkészítése, csomagolása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (minimum érettségi)
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Kereskedelmi, szállítmányozási, raktározási, csomagolási ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer és MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Erkölcsi feddhetetlenség
  • Szervezőkészség, Felelősségérzet
  • Képesség a fizikai munka ellátására
  • Műszakos munkarend vállalása 2×12 óra nappal, éjszaka (07:00-19:00 és 19:00-07:00)

Előny:

  • Szakirányú Logisztikai végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Különleges munkakörnyezet: Budapesti Nemzetközi Repülőtér
  • Teljes munkaidő, határozatlan időtartamú munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a human@aeroplex.com címre, a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével.