Biztonságtechnikai mérnök

Érdekel a repülés világa? Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. egy világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését. Biztonságtechnikai mérnök pozícióba keressük leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő és különleges – hazánkban egyedülálló iparágban működő – vállalathoz. Téged keresünk, ha úgy érzed csapatjátékos vagy, nem okoz gondot, hogy egyszerre több szálat tarts a kezedben és elfogadod, hogy szabályozott környezetben dolgozunk.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Javaslatot tesz és kidolgozza a biztonságtechnikai fejlesztésekre vonatkozó terveket, felügyeli a beruházások lebonyolítását, szerződések szerinti munkálatok elvégzését.
  • Gondoskodik a székház, továbbá a navigációs, rádió, RDF és radarállomások biztonságtechnikai rendszereinek folyamatos karbantartásáról, ellenőrzéséről, az e feladathoz szükséges adminisztratív és egyéb tárgyi feltételek biztosításáról.
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a karbantartó cégek képviselőivel, gondoskodik a magas szintű rendelkezésre állásról.
  • Ismeri a vállalat biztonságtechnikai rendszereinek működtetéséhez alkalmazott szoftvereit, a szükséges frissítéseket, karbantartásokat felügyeli.
  • A védelmi szakterület informatikai rendszereinek és hálózatának működése, karbantartása érdekében kapcsolatot tart a társterületekkel.
  • Ellátja a vállalat központi titkos ügykezelésével kapcsolatos rendszergazda szintű számítástechnikai feladatokat, valamint a minősített adatok kezelésére szolgáló „korlátozott terjesztésű” számítógép rendszeradminisztrátori feladatait.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek és feltételek:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (biztonságtechnikai rendszerszerelő végzettség);
  • minimum 5 év biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat;
  • biztonságtechnikai rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • MS programok felhasználói szintű ismerete;
  • műszaki beállítottság, tervezési készség;
  • önálló és proaktív munkavégzés;
  • problémamegoldó képesség;
  • pontosság, precizitás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny

  • Informatikai területen szerzett tapasztalat;
  • Biztonságtechnikai mérnök végzettség.

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • egyedülálló, stabil hátterű cég;
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • kulturált munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület