Dinamikusan fejlődő, légijármű karbantartással és üzemeltetéssel foglalkozó cégünk a ferihegyi bázisunkra kiemelt bérezéssel keres kollégát az alábbi munkakörbe:

CHARTER SALES

Feladatok:

  • charter utakhoz árajánlatok és kalkulációk készítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • számlázás ügyintézése, kapcsolattartás a repüléstervezéssel

Követelmények:

  • érettségi bizonyítvány, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • jó problémamegoldó készség, jó stressztűrő képesség, nagy munkabírás, jó csapatjátékos
  • charter értékesítésben és utazásszervezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren (LHBP) teljes munkaidőben
  • azonnali kezdéssel

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, akkor az angol nyelvű önéletrajzodat a következő címre várjuk: varga.tibor@jetstream.hu