Az ACE Kft. a hazai és nemzetközi piacon egyaránt jól ismert, repülőgép karbantartással foglalkozó, dinamikusan növekedő és partnerségi kapcsolatait folyamatosan sikerrel bővítő vállalat. A 2022-es év inspiráló projektjei kapcsán a létszámunk tovább növekszik, ezzel együtt számtalan izgalmas feladat vár ránk.

Szívesen dolgoznál egy különleges helyen, ahol számtalan kihívás vár Rád? Lépj a fedélzetre és csatlakozz hozzánk! Találd meg a helyed nálunk!

Jelentkezési határidő: 2022.07.30.
Munkaviszony: Határozatlan idejű
Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkarend: Rugalmas

CRS kiadó

Feladatok:

  • Hangár karbantartás utáni üzemképesség tanúsítás
  • Repülőgép karbantartási dokumentáció részletes ellenőrzése
  • Vállalati dokumentációs eljárások betartásának felügyelete
  • Együttműködés a légitársaságok képviselőivel és a karbantartás résztvevőivel

Elvárások:

  • B1 szakszolgálati engedély legalább egy típusra
  • Legalább 5 év repülőgépes tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás, problémamegoldó képesség, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Vállalati bónusz
  • Munkába járás költségének térítése (kormányrendelet előírása alapján)
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Továbbképzések biztosítása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a human@aeroplex.com címre, a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével.