A hazai és nemzetközi piacon egyaránt jól ismert repülőgép karbantartással foglalkozó, dinamikusan növekedő és partnerségi kapcsolatait folyamatosan sikerrel bővítő vállalat, csapatába szakembert keres az alábbi munkakör betöltésére:

EHS Specialista

Főbb feladatok:

  • Bejárások szervezése és végrehajtása,
  • Részvétel az eltérések, észrevételek és balesetek kivizsgálásában,
  • Oktatások szervezése, megtartása,
  • Mérések és felülvizsgálatok koordinálása,
  • Vegyi anyag management támogatása,
  • Hulladékkezelés koordinálása,
  • Tűzvédelmi folyamatok támogatása
  • A munkavédelmi szabályok betartatása
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • A munkavédelmi kultúra fenntartása és folyamatos fejlesztése
  • Auditálás, fejlesztési lehetőségek azonosítása

Elvárások:

  • Munkavédelmi szakmérnök végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat gyári környezetben
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Határozott, magabiztos személyiség
  • Jó kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Repülőgépipari ismeretek
  • Tűzvédelmi vizsga

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés, mobiltelefon, laptop
  • Különleges munkakörnyezet: Budapesti Nemzetközi Repülőtér
  • Változatos feladatok a repülőgépkarbantartás és üzemeltetés területén
  • Teljes munkaidő, határozatlan időtartamú munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődést, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a human@aeroplex.com címre, a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével.