Bővülő csapatunkba

Eladó
munkatársat keresünk.

Ferihegyen, elegáns környezet, exclusive termékek és egyedi jutalék! Felkeltettük érdeklődésedet?
Cégünk jelenleg 34 üzlettel és saját webáruházzal a legnagyobb magyar kézben lévő optikai üzletlánc. Téged is szívesen látnánk fiatalos csapatunkban, szóval nálunk a helyed, dolgozz velünk!

Főbb feladatok, munkák:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • FERIHEGY! Budapest Liszt Ferenc repülőtérre, ahol angol nyelvtudással kiemelkedő fizetés mellett rugalmas időbeosztással, két műszakban (reggel, délután) tudsz dolgozni.
  • Luxus napszemüvegek árusítása.
  • Üzlet mindennapi feladatainak ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nagy előny, ha van eladói munkakörben szerzett tapasztalatod illetve, ha tudsz önállóan dolgozni.
  • A környezetnek és a munka jellegének megfelelő ápolt megjelenés
  • Büntetlen előélet, angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Megegyezés szerinti fix alap béred mellé az egyéni eladási teljesítményed alapján plusz jutalékot fizetünk, melynek felső határa nincs.
  • Tanulás mellett is végezhető munka a rugalmas beosztás miatt
  • Ingyenes parkolás
  • Szakmai tréningek

Részmunkaidős kollégát keresünk heti 3 napra alkalmi munkavállalóival vagy 4 órás munkaviszonyban. Beosztás előre egyeztetve:

  • délelőtti munkarend: 5-13
  • délutáni munkarend: 12-21

Jelentkezés: toth.edina@owe.hu

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!