Szívesen dolgozna exkluzív, nemzetközi környezetben? Csatlakozzon hozzánk!

A Magyar Lapterjesztő Zrt.
a Liszt Ferenc repülőtéri Skycourt terminálon üzemeltetett, kiváló elhelyezkedésű, vonzó megjelenésű, nagy forgalmú Relay, Virgin és Costa üzleteibe keres
főállású kollégát

Eladó, raktáros vagy barista
munkakörbe.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, munkavállalói státusz
  • Elismert, nagy múltú, megbízható vállalati háttér
  • Havi fix bér + pótlék + bónusz
  • BKK bérlet és nettó 8000 Ft havi béren kívüli juttatás

Amit kérünk:

  • magas színvonalú kiszolgálás biztosítása a nemzetközi utazóközönség számára
  • az üzlet tisztán- és rendezetten tartásának felügyelete

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pozitív, energikus egyéniség
  • Kedves, barátságos személyiség
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Munkaidő: több műszakos munkarendben, megállapodás szerint

Várjuk jelentkezését a fizetési igény és a választott munkakör megjelölésével a jobs@lapker.hu címre!