Elektrikus csoportvezető
pozíció a Budapest Airportnál

A Liszt Ferenc Repülőtér területén jelenleg 48 db transzformátorállomás üzemel, melyek segítségével szolgáljuk ki a Repülőtér villamosenergia-igényét. Ezt az energiaellátó hálózatot több, mint 100 kilométer középfeszültségű kábel köti össze. Ha el tudod képzelni magadat, ahogy ezt az egyedülálló hálózatot az elektrikus csoport vezetőjeként üzemelteted, és izgalmas kihívást látsz a fejlesztési projektekben is, jelentkezz hozzánk Elektrikus csoportvezető pozícióba!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Az elektrikusi szolgálat munkavégzésének teljeskörű irányítása az érvényes törvényi és szabványi előírások valamint belső szabályzatok szerint:
    • 12 fős csoport munkájának szakmai irányítása,
    • elektrikusok munkavégzését szabályozó utasítások, oktatási anyagok készítése, oktatások magtartása, vizsgáztatás,
    • napi eligazítás tartása,
    • munkarend szervezése.
  • Részvétel a villamosenergia-ellátás berendezéseinek magas megbízhatóságú üzemeltetésében:
    • 10 kV-os kábelhálózat,
    • 10 / 0,4 kV-os transzformátorállomások,
    • 0,4 kV-os elosztó hálózat és dízel generátorok, szünetmentes berendezések (UPS-ek)
    • világítási hálózat
  • Karbantartások, kritikus beavatkozások lebonyolítása, valamint ezek előkészítésében, szervezésében történő aktív részvétel
  • A berendezések első feszültség alá helyezésének levezénylése
  • Részvétel az Áramellátási csoport által vezetett projektek tervezési, kivitelezési és üzemeltetésre történő átvételének szakaszaiban
  • Javaslatok a csoport üzemeltetésében lévő berendezések és folyamatok fejlesztésével kapcsolatban
  • Aktív közreműködés az üzemzavar elhárításban és gyökérok elemzés
  • Az elektrikusok munkavégzéséhez szükséges feltételek biztosítása (szerszámok, mérőműszerek, anyagok)
  • Elektrikus kéziraktár felügyelete, anyagrendelések

 Ezt várjuk tőled:

  • Felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 3 év hasonló területen megszerzett tapasztalat
  • Eszközök, berendezések, rendszerek működésére vonatkozó nemzetközi és hazai szabályok ismerete
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Kimagasló szervezési, problémamegoldó és döntés készség
  • Kommunikációs és interperszonális készségek
  • Felhasználói szintű Office tudás (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • B kategóriás jogosítvány

 Előnyként értékeljük:

  • Elektrikus csoportvezetői gyakorlat
  • Villamos alállomás kezelő vagy villamos hálózat kezelő végzettség

Ez vár rád nálunk:

  • Napi 8 órás munkarend 7 órai kezdéssel
  • Heti 2 nap home office lehetőség (laptop és céges telefon biztosítva)
  • Éves bónusz
  • Karácsonyi jutalom
  • Munkába járási támogatás
  • Magán élet- és balesetbiztosítás
  • Ingyenes gépjármű parkolási lehetőség a munkavégzésedhez
  • Olyan pozíció, amit nem csak munkának, hanem hivatásnak érezhetsz
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy összeszokott, támogató csapatban
  • Nemzetközi munkakörnyezet, ami ezen a szakterületen is folyamatosan fejlődik
  • Összetartó, innovatívan gondolkodó csapat
  • Változatos céges programok (pl.: BUD majális, Karácsonyi buli, Mikulás buli, Runway Run és egyéb sportesemények, stb.)
  • Ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtérre és a saját party terminálunkban is)

A helyszín:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés közigazgatási területén található, autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. A repülőtér tömegközlekedéssel és vonattal is könnyen és gyorsan megközelíthető (200E busszal Kőbánya-Kispestről, vonattal a Nyugatiból vagy Zuglóból).

Ha úgy érzed, hogy motiváltan végeznéd ezeket a feladatokat, várjuk jelentkezésedet ezen a linken!