Építmények csoportvezető

Építőmérnökként már stabil tapasztalattal rendelkezel az útépítésben és a közlekedési építmények karbantartásában? Szívesen dolgoznál egy folyamatosan fejlődő vállalatnál, különleges környezetben? Építmények csoportvezetőként most részese lehetsz a repülőtér területén zajló üzemeltetésnek és számos beruházási projektnek!

Ezek lesznek feladataid:

  • A reptéri burkolt felületek (futópályák, műszaki előterek, utak, parkolók stb.) karbantartása, üzemeltetése
  • Zöldfelületek karbantartása
  • Ipari vasúthálózat karbantartása
  • Karbantartási és beruházási projektek előkészítése, műszaki tartalmak meghatározása, költségbecslések készítése
  • Kivitelezési munkák pályáztatásában való részvétel, a munkák komplex lebonyolítása
  • Folyamatos egyeztetés a Repülőtér Forgalmi Üzemeltetésével, és egyéb osztályokkal
  • Szolgáltatási szintek meghatározása (SLA) és ellenőrzése

Ezt várjuk tőled:

  • Felsőfokú építőmérnöki végzettség
  • Min. 10 év útépítésben szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • Min. 3 éves projekt vezetői tapasztalat, előny a közlekedési építményekkel kapcsolatos projektekben való részvétel;
  • AutoCAD és MS programok felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Ahhoz, hogy magabiztosan érezd magad ebben a pozícióban, szükséged lesz még:

  • Erős kommunikációs,-és konfliktuskezelő készségre
  • Komplex gondolkodásra és szervezőkészségre
  • Fejlett vezetői képességre
  • Döntési képességre és az értük vállalt felelősség higgadt kezelésére

Előnyként értékeljük, ha:

  • Rendelkezel felelős műszaki vezetői/műszaki ellenőri végzettséggel és jogosultsággal

Ez vár rád nálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség a repülőtér soha meg nem álló körforgásában
  • Különleges, nemzetközi munkakörnyezet
  • A mindennapok kihívásait egy barátságos, támogató csapatban oldod meg

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Ha úgy érzed, hogy motiváltan végeznéd ezeket a feladatokat, várjuk jelentkezésedet önéletrajzoddal és motivációs leveleddel ezen a linken!