Érdekel a repülés világa? Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben is különleges és hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz csatlakozni? Keressük leendő munkatársunkat az alábbi pozícióra:

Épületgépész diszpécser

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • Kezeli az épület-felügyeleti rendszereket és az általuk ellenőrzött gépészeti és elektromos rendszereket, berendezéseket személyesen és számítógép segítségével felügyeli azok üzemszerű működését.
  • Üzemzavar esetén ellátja a szükséges feladatokat a hiba jellegétől függően (hibabejelentés, beavatkozás, illetékes vezetők tájékoztatása).
  • Kapcsolatot tart a létesítményekben munkát végző szakterületekkel és a karbantartást, javítást végző szakemberekkel.
  • Ellátja a munkájával kapcsolatos baleset, üzemzavar, rendkívüli esemény azonnali bejelentését, előírt intézkedéseket megteszi.
  • Ellátja a HungaroControl Zrt. által üzemeltetett létesítményekben telepített tartalék áramforrások, aggregátorok üzemeltetését, távfelügyeletét.
  • Helyszíni ellenőrzéseket végez a napi bejárások alkalmával.
  • Szükséges dokumentációkat és nyilvántartásokat naprakészen vezeti.

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Középfokú épületgépész, gépész vagy technikusi végzettséggel.
  • B kategóriás jogosítvánnyal.
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik.
  • Felhasználói szinten használja az MS Office alkalmazásokat.

Előny:

  • 2-12 t Kazánkezelői végzettség;
  • Felvonókezelői végzettség.

Az ideális jelöltet az alábbiak jellemzik:

  • Felelősségteljes munkavégzés;
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Szabálykövetés;
  • Szolgáltatói szemléletmód.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • Innovatív technológiák használata;
  • Kulturált munkakörnyezet;
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka;
  • Többműszakos munkarend.

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület