Csatlakozz a Heinemann budapesti csapatához és fedezd fel velünk a reptér színes és izgalmas világát.

Munkatársat keresünk
teljes- és részmunkaidős

értékesítési tanácsadó
pozícióba.

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. Kerület, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér 2-es terminál SkyCourt

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség, bejelentett munkaviszony.
  • Családias légkör, jó csapat, felhatalmazó vezetők.
  • Nemzetközi atmoszféra, elegáns munkakörnyezet a repülőtér szívében.
  • A márkaegyüttműködéseink keretében tréningeken és eladásösztönző versenyeken való részvétel.
  • Szakmai fejlődési lehetőség, széleskörű termékismeret
  • Amennyiben a munkanapod reggel 6 előtt kezdődik, mindig beszállítunk (Budapest, Ecser, Felsőpakony, Gyál, Gyömrő, Kerepes, Maglód, Monor, Monorierdő, Pécel, Üllő, Vecsés településekről)
  • Havi munkabér összesen: Br. 530.625 Ft
Alapbér Br     412.500 Ft
Utazási támogatás Br 15.000 Ft
Teljesítménybónusz I. (Forgalomhoz kötött) Br 34.375 Ft
Teljesítménybónusz II. (Forgalomhoz kötött) Br 34.375 Ft
Teljesítménybónusz III. (Forgalomhoz kötött) Br 34.375 Ft

Téged keresünk, ha:

  • magabiztosan, társalgási szinten kommunikálsz angolul;
  • közép- vagy felsőfokú végzettséged van;
  • nyitott vagy az újdonságokra, lelkesedsz az új trendekért;
  • vevőorientált szemléletmóddal és kereskedői vénával rendelkezel;
  • segítőkész, pozitív, lelkes, nyitott személyiség vagy;
  • önállóan és csapatban is örömmel dolgozol;
  • a pontosságot, precizitást és elkötelezettséget te is a közös munka alapjának tekinted.

Feladataid:

  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása, valamint az általunk forgalmazott márkák képviselete. (Chanel, Dior, Ray-Ban, Hugo Boss).
  • Árukihelyezés, faceing / visual merchandising, pénztárgép kezelé.
  • Készletellenőrzés.

A cégről:

Több mint 600 Duty Free üzletet számláló nemzetközi vállalatunk, egyedülálló termékkínálatával, különleges élménnyé varázsolja az utazás alatti vásárlást. A 140 éves kereskedelmi tapasztalatunknak és munkatársaink szenvedélyének köszönhetően a világ minden szegletében az utazóközönség igényeinek szolgálatában állunk. Hamburgtól Isztambulon át Sydney-ig a világ számos pontján, kollégáink átfogó termékismerettel és rendkívüli szolgáltatásokkal várják az utasokat. Közös célunk, hogy örömöt szerezzünk a vásárlóinknak és ennek elérése érdekében nálunk mindenki tehetsége legjavát nyújtja.

A Heinemann Duty Free palettáján a kiváló minőségű nemzetközi és magyar termékek mellett megtalálhatóak a legnagyobb parfümházak kozmetikai cikkei, valamint prémium kategóriás textil termékek, kiegészítők és játékok.

Munkavégzés helye:

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a
hr@gebr-heinemann.hu e-mail címre várjuk.