Aridan XXL Kft. – Testre szabott szépség.

A Gratiae és Gold Elements két organikus luxuskozmetikumokat gyártó cég, mely úttörő szerepet tölt be a személyre szabott szépségápolási kezelések világában. Világszerte rengeteg üzletük és szalonjuk működik. Magyarországon a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működtetjük immáron 7. éve sikeresen mindkét brandet.

Olyan szépségtanácsadókat és direct marketingben szerzett tapasztalattal rendelkező értékesítőket keresünk, akik hosszú távú karriert szeretnének kialakítani egy növekvő, sikeres cégben.

Főbb feladatok:

  • Az ügyfél szépségszükségleteinek diagnosztizálása, egyéni szükségleteinek megismerése és személyre szabott kezelési terv összeállítása.
  • Egyedi kozmetikai termékek bemutatása és értékesítése
  • Havi targetek teljesítése

Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • precíz, rugalmas és segítőkész vagy
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezel, hiszen közvetlenül a vásárlókkal leszel kapcsolatban
  • eredmény orientált és kitartó vagy
  • tudsz önállóan dolgozni
  • folyamatos fejlődésre vágysz
  • érdekel az értékesítés / organikus kozmetikumok világa
  • értékesítésben szerzett tapasztalat nem szükséges, de előnyös
  • legalább társalgási szinten beszélsz angolul (minden más idegen nyelv előny!) hiszen 90% az angolt fogod használni

Amit kínálunk:

  • bejelentett, teljes munkaidős állás
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes fizetés, magas jutalékrendszerrel (legmagasabb bérek ezen a területen, a havi célok elérése függvényében)
  • folyamatos tréningek és csapatépítők
  • családias környezet

Ha rugalmas munkaidőt és rendkívül magas fizetést keresel, vágysz egy új terület elsajátítására, készen állsz arra, hogy annyit dolgozz, amennyire szükséged van, és szeretnél egy virágzó, fiatal cég tagja lenni, amely mindig innovációt hoz – szeretnénk találkozni veled !