Dinamikusan fejlődő, business jet üzemeltetéssel foglalkozó cégünk a ferihegyi bázisunkra keres kollégát az alábbi munkakörbe:

OPERATIONS OFFICER / CREW PLANNER

Feladatok:

  • flottánk repüléseinek tervezése, szervezése, lebonyolítása
  • útvonaltervezés, járatok repülési dokumentációinak összeállítása
  • a repülések nyomon követése az indulástól a gép hazaérkezéséig
  • crew planning, crew controlling
  • földi kiszolgáló cégekkel, pilótákkal és társszolgálatokkal való folyamatos kapcsolattartás

Követelmények:

  • érettségi bizonyítvány, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • jó problémamegoldó készség, jó stressztűrő képesség, jó csapatjátékos
  • korábbi OPS vagy Crew Planning tapasztalat előnyt jelent
  • gyors kezdés szintén előny

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • beosztás / műszakban
  • változatos munka – gyorsan értékes és sokrétű tapasztalat szerzés
  • rendkívül jó, összeszokott és fiatalos csapatunk van
  • nagyon pozitív, jókedvű és segítőkész a környezet (erre kifejezett hangsúlyt fektetünk)

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren (LHBP) teljes munkaidőben

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, akkor az önéletrajzodat az alábbi címre várjuk: csenki.robert@jetstream.hu