A Repülőtéri Üzemanyag Kiszolgáló Kft. munkatársat keres

Főállású repülőgép
üzemanyag-kiszolgáló
munkakörbe.

Ezek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti, mely a több mint 1500 hektáros terület és a különböző szolgáltatások fejlesztését is magába foglalja.
A RÜK Kft. a Budapest Airport 100%-os leányvállalataként a repülőgépek üzemanyag kiszolgálásért felel. Ha nálunk dolgozol, aktív részese lehetsz ennek a fejlődésnek egy egyedülálló helyszínen, a repülőtér egy különleges területén!

Ezek lesznek a feladataid:

  • A légijárművek önálló, biztonságos és magas színvonalon történő üzemanyag kiszolgálása, valamint az ehhez kapcsolódó tevékenységek elvégzése.
  • az üzemanyag kiszolgálási folyamat megvalósítása (gépjármű ellenőrzése, üzemanyag minőség ellenőrzése, tartályfeltöltés, dokumentációk kitöltése, üzemanyag kiszolgáló járművel való közlekedés, légi jármű megközelítése, parkolás a légi jármű mellett, felcsatlakozás, a légi jármű üzemanyaggal való feltöltése, lecsatlakozás, üzemanyagcsekk kitöltése, kezelése, kommunikáció)
  • önálló repülőgép üzemanyag kiszolgálás és leszívás, beleértve a kiterjesztett önálló tankolást (repülőgép üzemanyag panelkezelés) az érvényes üzemanyag kiszolgálási szabályzatok és utasítások szerint, figyelembe véve a különböző repülőgép típusok és járművek sajátosságait.
  • az üzemanyag kiszolgáló és leszívó járművek, berendezési egységek, az üzemanyag lefejtő állomás berendezéseinek a biztonságos üzemeltetése, ellenőrzése, karbantartása
  • a technológiai folyamatok, rendszerek felügyelete, a vonatkozó szabályok és előírások ismerete, betartása
  • a Társaság folyamatai során keletkező adatok rögzítése, dokumentálása
  • a Társaság folyamatai során keletkező veszélyes hulladékok és repülési célra alkalmatlan repülőgép üzemanyagok jogszabály szerinti kezelése, anyagmozgatása, tárolása, feladása, dokumentálása
  • a termék minőségi és mennyiségi ellenőrzése

Ezt várjuk tőled:

  • középfokú végzettség
  • érvényes gépjárművezetői engedélyek (B, C, C+E kategória)
  • nyergesvontató járműszerelvényen szerzett minimum 2 éves munkatapasztalat
  • orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük, ha rendelkezel az alábbiak valamelyikével:

  • Emelőgépes bizonyítvány
  • Belterületi vezetői engedély; Level 2
  • 2-es típusú Tűzvédelmi Szakvizsga
  • ADR Veszélyes áru szállítására jogosító okmány, Tartányos szakosító T3 és küldeménydarabos
  • Tartályos járműszerelvényen szerzett minimum 2 éves munkatapasztalat
  • Targonca jogosítvány
  • Műszaki jártasság
  • Érvényes állandó repülőtéri belépőkártya SRA területen belülre (kísérésre való jogosultsággal)

Ezek a lépések várnak rád a biztonságos munkavégzéshez:

  • Munkáltató által biztosított ADR Veszélyes áru szállítására és Tűzvédelmi szakvizsgára felkészítő tanfolyam elvégzése után sikeres vizsga
  • sikeres vizsga a munkáltató által előírt belső és szakmai oktatások anyagaiból

Ez vár rád nálunk:

  • Bruttó 417.500 Ft/hó alapbér, bruttó 80.000 Ft negyedéves bónusz (teljesítmény függvényében) + műszakpótlék
  • Különböző műszakrendekben való rugalmas munkavégzés
  • Szakmaspecifikus képzések
  • Felelősségteljes feladatok
  • A repülőtér különleges, izgalmas területén való munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Jelentkezés: Ha úgy érzed a fenti leírás rád illik, pályázd meg a lehetőséget önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül ezen a linken!