A hazai és nemzetközi piacon egyaránt jól ismert repülőgép karbantartással foglalkozó vállalat, csapatába szakembert keres az alábbi munkakör betöltésére:

Folyamatfejlesztő mérnök

A leendő munkatárs fő feladatai:

  • Termelési folyamatok optimalizálása, folyamatok kialakítása
  • Veszteségek feltárása és kiküszöbölése (a nem értékteremtő tevékenységek csökkentése)
  • Anyagáramlás és munkafolyamatok tervezése lean szempontból
  • Lean projektek meghatározása, fejlesztések koordinálása
  • Oktatások megszervezése, megtartása
  • Folyamatos fejlesztési szemlélet kialakítása, a lean gondolkodásmód meghonosításának támogatása minden területen
  • Együttműködés a társosztályokkal a hatékonyságnövelő projektek során
  • Együttműködés a központtal az új fejlesztési projektek során
  • Heti és havi riportok és eredmények elkészítése és bemutatása
  • Gyökérok analízisek elvégzése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3 év szakmai tapasztalat (annak hiányában Lean tanfolyam és/vagy szakirányú végzettség)
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás
  • Jó szervező-, tárgyaló-, illetve kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt;
  • Projektszemlélet, elemző-, strukturált gondolkodásmód;
  • Nagyfokú önállóság, határozottság, kezdeményezőkészség, terhelhetőség;
  • Konfliktuskezelési és problémamegoldó képesség
  • Jó csapatjátékos
  • Felhasználói MS Office ismeretek
  • Lean gondolkodás
  • Lean módszertan gyakorlati ismerete termelés és a termelési, logisztikai folyamatok területén

Amit kínálunk

  • Nagyvállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés, mobiltelefon, laptop
  • Különleges munkakörnyezet: Budapesti Nemzetközi Repülőtér
  • Változatos feladatok a repülőgépkarbantartás és üzemeltetés területén
  • Teljes munkaidő, határozatlan időtartamú munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a human@aeroplex.com címre, a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével.

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!