A Magyar Légimentő Nonprofit Kft szakembert keres az alábbi munkakör betöltésére:

Folyamatos Légialkalmasság Fenntartó és Karbantartó mérnök

A munkakör betöltésének célja:

A 1321/2014 EK rendelet I számú melléklet M.A.706, valamint a II számú melléklet 145.A.30. b)1 pontokban megjelölt mérnökszolgálati pozíció betöltése.

A leendő munkatárs fő feladatai:

  • A megbízásának megfelelően a folyamatos légialkalmasság fenntartási tevékenység és a karbantartások támogatása,
  • karbantartási és légialkalmasság-irányítási dokumentációk elemzése, előkészítése, rendszerezése és kezelése,
  • a légijármű tüzelő- és kenőanyaggal történő feltöltés szabályzása felügyelete az előírásoknak és a megbízásának megfelelően,
  • műszaki ellenőrzések végzése a földi kiszolgálási eljárásnak megfelelően,
  • egyéb, a műszaki vezető által a képzettségének és feladatainak megfelelő, meghatározott feladatok végrehajtása, illetve a műszaki vezető munkájának támogatása,
  • a műszaki vezető távollétében annak feladatai végzése a vezetőtől kapott megbízása mértékéig.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (repülőmérnök),
  • ismeri a beosztásának a mértékéig a a vonatkozó EU és nemzeti jogszabályok, a PART-M; PART-145 vonatkozó előírásait,
  • A karbantartás irányításban és/vagy a folyamatos légialkalmasság fenntartásában szerzett munkatapasztalat,
  • Rendelkezik Part 66 szakszolgálati engedéllyel,
  • megfelelő angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Számítógép-kezelési ismeretek,
  • Önálló munkavégzés, elhivatottság,
  • EC135 helikopter típusképzésén való részvételi hajlandóság,
  • Előírt szakmai képzéseken való részvétel.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • havi kafeteria (SzÉP kártya),
  • munkába járási hozzájárulás,
  • stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség,
  • folyamatos szakmai képzések,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Forgószárnyas légijárművön szerzett munkatapasztalat,
  • Airworthiess Review Staff pozicióban szerzett munkatapasztalat,
  • eseményvizsgáló és SMS tanfolyam elvégzése.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a gyorgy.badovszky@airambulance.hu