A hazai és nemzetközi piacon egyaránt jól ismert repülőgép karbantartással foglalkozó vállalat, csapatába szakembert keres az alábbi munkakör betöltésére:

Forgalmi karbantartás tervező
(Short Term Planner)

A leendő munkatárs feladatai:

Az Aeroplex Kft.-vel szerződött légitársaságok repülőgépeinek forgalmi karbantartásainak tervezésében:

  • Az Aeroplex által végzendő forgalmi karbantartások napi tervezése.
  • A munkacsomagok egyeztetése a végrehajtással.
  • Hibajavítások, berendezéscserék ütemezése.
  • Cserélendő berendezések/alkatrészek igénylése.
  • A forgalmi karbantartások során végrehajtandó Service Bulletin-ek és más kampánymunkák elemzése, előkészítése és státuszkövetése.
  • Hajtómű-, segédhajtóműcserék előkészítése.
  • Együttműködés az üzemeltető meghatározott szervezeteivel (pl. mérnökszolgálat, tervezés).

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú gépész-/villamos-/közlekedésmérnöki végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Angol (műszaki és/vagy középfok) nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Repülőgép típusismeret (A320, A330/A340 típuscsaládok valamelyikén)
  • Repülőgép karbantartástervezésben szerzett gyakorlat
  • Repülőgép karbantartások során alkalmazott integrált számítógépes rendszerek valamelyikének ismerete (pl. AMOS)

Amit kínálunk:

  • Javadalmazás: alapbér + Kollektív Szerződés szerinti egyéb juttatások.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a human@aeroplex.com email címre.