Gyakorlati oktató (Production trainer)

Főbb feladatok:

  • Gyakorlati / elméleti képzések és fejlesztési programok, tréningek megtervezése, összehangolása, ütemezése és levezetése,
  • A rábízott oktatások megtartása, adminisztrálása,  fejlesztése
  • Az oktatási/képzési anyagok elkészítése és továbbfejlesztése;
  • On-the-Job Training koordinátori feladatok ellátása, fejlesztése
  • Aktívan részt vesz a fejlesztési folyamatokhoz kapcsolódó feladatokban (pl.: éves képzési terv összeállítás, kommunikáció, csapatmegbeszélések)
  • Szakmai képzési igények és tartalmak definiálása a szakterületekkel;
  • Értékeli az általa tartott tréningeket, a trénerekkel közösen nyomon követi a tréningek hatékonyságát és gyakorlatiasságát
  • Kompetencia profilok felépítése és optimalizálása a szakterületekkel;

Elvárások:

  • Legalább 10 év tapasztalat a kereskedelmi repülőgép javító és karbantartó környezetben
  • EASE PART-66 (B1) szakszolgálati engedély A320CEO és/vagy B737NG típusra
  • Szakmai és társalgás szintű angol nyelv ismerete
  • Tudását szívesen adja át a következő generáció számára

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatásokat (cafetéria)
  • Féléves és évvégi vállalati célprémiumot
  • Kiváló szociális juttatásokat (pl. házasságkötés vagy gyermekáldás esetén)
  • Önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást
  • Védőháló biztosítást
  • Kedvezményes repülőjegy-vásárlási lehetőséget a világ számos nagyon távoli országába
  • Nagy múltú, stabil hátterű, multinacionális cég kínálta karrierlehetőségeket