IT infrastruktúra csoportvezető

Érdekel a repülés, a légiforgalmi irányítás világa? Szeretnél egy olyan csapatot vezetni, akik a mindennapi munkájukkal hozzájárulnak a HungaroControl IT oldali kiegyensúlyozott és megbízható működéseshez? Jelentkezz hozzánk IT infrastruktúra csoportvezetőnek!

Mivel foglalkozik az IT infrastruktúra csoportvezető a HungaroControlnál?

A vállalati informatika alapinfrastrukturális és támogató kliens, szerver, tároló, nyomtató, mobilkommunikációs, vizuáltechnikai és alkalmazásrendszereinek tervezése, üzemeltetése, továbbfejlesztése, a beosztottak munkájának irányítása az ITIL keretrendszer szolgáltatás szemléletű elveinek megfelelően.

A csoport vezetőjeként a következő feladatok várnak rád:

  • az irányításod alá tartozó csoport önálló és felelősségteljes szakmai vezetése;
  • az informatikai infrastruktúra és szolgáltatások életciklusmenedzsmentjének biztosítása és ellenőrzése a következő ITIL folyamatok mindegyikében:
    • szolgáltatás stratégia,
    • szolgáltatás tervezés,
    • szolgáltatás átadás,
    • szolgáltatás üzemeltetés,
    • rendszer szolgáltatás fejlesztés.
  • részvétel az IT stratégia és üzleti tervezés kidolgozásában és évenkénti frissítésében;
  • az informatikai szolgáltatások életciklus menedzsmentjének felügyelete;
  • a szolgáltatási szint megállapodások elkészítésének biztosítása;
  • az informatikai folyamatok és azok működésének és fejlesztésének koordinációja és ellenőrzése;
  • az IT szabályzatok kidolgozásának, aktualizálásának és fejlesztésének biztosítása;
  • az IT szerződések megkötésének, a szerződésben foglaltak betartásának és napra készen tartásának, megújításának biztosítása;
  • a szolgáltatás szemléletű informatika kialakításának és fenntartásának biztosításban való szakmai tevékenység;
  • az informatikai változásmenedzsment biztosítása és ellenőrzése;
  • kapcsolatot tart a releváns műszaki üzemeltetői, mérnöki, informatikai és ügyfél területekkel;
  • a feladatok kapcsán szükséges elemzések, tervdokumentumok, specifikációk, dokumentációk, kalkulációk elkészítésének irányítása;
  • az informatikai szolgáltatások minőségének és biztonságának fenntartása és folyamatos fejlesztésének biztosítása.

  • műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséged van;
  • legalább 3 éves vezetői tapasztalatot szereztél informatikai területen;
  • rendelkezel 6+ éves IT üzemeltetési és/vagy rendszermérnöki, szakértői tapasztalattal;
  • átfogóan ismered az aktuális szerver, alkalmazás, tárolórendszerek és kapcsolódó technológiákat;
  • legalább 2 éves ITIL folyamatokban szerzett tapasztalatod van;
  • részletesen és mélyen ismered a vállalati IT rendszereket;
  • ismered az IT infrastrukturális tervezés, fejlesztés és operatív üzemeltetés szempontjait;
  • az angol nyelvet magabiztosan használod szóban és írásban egyaránt.

Előnyként fogjuk értékelni, ha:

  • van Microsoft, ITIL és egyéb szakmai minősítésed;
  • ismered a nagyvállalati folyamatokat és rendelkezel összetett vállalati környezetben szerzett tapasztalattal;
  • rendelkezel Microsoft365 és Azure tapasztalattal;
  • van tapasztalatod Microsoft365 bevezetésében, nagyvállalati környezetben.

Mit várunk tőled?

  • stratégiai szemléletet;
  • vezetői szemléletet és képességet;
  • jó kapcsolatteremtő-, problémamegoldó- és kommunikációs készséget;
  • folyamat- és rendszerszemléletet;
  • magasszintű egyéni felelősségvállalást;
  • szakmai elhivatottságot.

Mi mit ajánlunk neked?

  • egy remek csapatot;
  • stabil munkahelyet egy egyedülálló iparágban;
  • izgalmas és felelősségteljes feladatokat;
  • kimagasló bérezést és juttatásokat;
  • hosszú távú munkalehetőséget
  • határozatlan idejű szerződést;
  • élenjáró technológiák alkalmazását, használatát;
  • folyamatos fejlődési lehetőséget;
  • szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételt.

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

És ha ezen kívül további információra is szükséged van a jelentkezéshez, keress minket
e-mailben: karrier@hungarocontrol.hu