IT Infrastruktúra koordinátor
pozíció a Budapest Airportnál

Ha van tapasztalatod IT üzemeltetésben, úgy érzed megállnád a helyed a kritikus rendszerek működtetésében, profin koordinálnád azokat, és biztos támogatója lennél a repülőtér infrastruktúrájának, akkor jelentkezz a Budapest Airport Zrt. IT-jának egyik legmozgalmasabb csapatába IT infrastruktúra koordinátornak.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Az IT osztály képviselete és kapcsolattartás a repülőtér forgalmi és terminál üzemeltetési 7×24 órás felügyeletet adó szervezeti egységei felé
  • Részvétel az informatikai változások kezelésének koordinálásában, mind a meglévő rendszerek módosítása során, és a bevezetésre kerülő új informatikai rendszerek telepítése és/vagy az infrastruktúrába való integrációja során a Budapest Airport Zrt. „ITIL” alapú „Change Management Process” folyamat alapján.
  • Támogatás és összeköttetés nyújtása a második vonalbeli támogató csoportoknak (szerver, hálózatok és telekommunikáció menedzsment), valamint az első vonalbeli támogató csoportok (ügyfélkapu, kliens üzemeltetés) csoportoknak, kiemelten a partner csoportok helyszíni szolgáltatásán kívüli időszakaiban.
  • Részvétel a kritikus rendszereket érintő hibaesemények megoldásában a Budapest Airport Zrt. „ITIL” alapú „Incident Management Process” folyamat alapján.

A pozícióhoz tartozó műszakrend folyamatos, napi 12 órás (1 nap nappal(7:00-től)-1 nap éjszaka (19:00-től), 2 pihenőnap).

Ezt várjuk tőled:

  • középfokú szakirányú végzettség;
  • 1-3 év szakmai tapasztalat IT üzemeltetésben
  • TCP/IP hálózati ismeretek (például CCNA ismeret);
  • MS Windows szerver, Linux szerver üzemeltetési ismeretek.
  • legalább alapfokú aktív szakmai angol-nyelvtudás;
  • “B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat
  • ügyfélközpontú gondolkodás;
  • jó problémamegoldó- és szervező-készség
  • jó kommunikációs készség;
  • önállóság, kreativitás, nyitottság.

Előnyként értékeljük, ha rendelkezel az alábbiak valamelyikével:

  • felsőfokú szakirányú képzettség (informatikai, vagy villamos mérnök területen);
  • strukturált gyengeáramú kábelezési ismeretek (optika, CAT-réz)

Ez vár rád nálunk:

  • Egyedi, és nemzetközi munkakörnyezet
  • Segítőkész légkör, ahol hamar otthonosan érezheted magadat
  • Fejlődési lehetőség az informatikai üzemeltetésben egy különleges iparágban
  • Egyedülálló, mindig megújuló speciális informatikai rendszerek és berendezések

Így tudsz jelentkezni:

Ha úgy érzed, hogy motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat, és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, várjuk jelentkezésedet angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel ezen a linken!

Budapest Airport Zrt.
www.bud.hu

Budapest Airport – Magasan a legjobb