IT projekt menedzser
pozíció a Budapest Airportnál

Ezekre a feladatokra számíthatsz nálunk:

  • Komplex projektek vezetése és IT feladatok teljes körű összefogása.
  • Bizonyos esetekben nem csak IT, hanem vállalati szintű projektek vezetése, melyek az IT felelősségi körébe tartoznak.
  • Együttműködés az üzleti területekkel (megrendelő), az üzleti folyamatok átlátása, az üzleti igényekhez megfelelő informatikai megoldások keresése.
  • Együttműködés a többi IT területtel a szerverüzemeltetési, hálózati és cybersecurity kérdésekben
  • Részvétel az informatikai feladatok tervezésében és megvalósításban
  • Az ötlet felmerülésétől, a legjobb megoldás kiválasztásán keresztül a végső megvalósításig terjed majd a feladatköröd.

Ezt várjuk tőled:

  • Legyen felsőfokú végzettséged lehetőleg informatikai, vagy villamosmérnök területen
  • Minimum 2 év IT projekt menedzseri tapasztalat rendelkezz
  • Magas szinten ismerd a legfontosabb informatikai rendszereket és folyamatokat.
  • Természetesen kezeld, ha angolul kell tárgyalnod.
  • Gondolkodj ügyfélközpontúan, és tudj magabiztosan szervezni.
  • Ügyesen kommunikálj a felhasználótól kezdve a külsős beszállítókig bárkivel.
  • Légy önálló és kreatív a frappáns megoldások felkutatásában.
  • “B” kategóriás jogosítványodat gyakorlatban is tudd használni.

Előnyként értékeljük, ha rendelkezel az alábbiak valamelyikével:

  • MS Windows Server, Linux (Red Hat, SUSE) üzemeltetési ismeretek;
  • SAP R3 és/vagy S4Hana rendszer ismerete;
  • SQL és NoSQL adatbázisrendszerek ismerete;
  • ETL, Middleware és BI rendszerek ismerete;
  • Üzleti rendszerek bevezetésében szerzett projekt tapasztalat

Ez vár rád nálunk:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • Olyan, vállalati szintű IT projektek, melyeknek eredménye egy nemzetközi repülőtér működését fejlesztik.
  • A projektek megvalósulásának és későbbi működésének is részese leszel, nem csak egy pontig tart a folyamatban a szereped.
  • Projektjeid eredményére később akár utasként is büszkén tekinthetsz vissza.

Így tudsz jelentkezni:

Ha úgy érzed, hogy motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat, és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, várjuk jelentkezésedet angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel ezen a linken!

Budapest Airport Zrt.
www.bud.hu

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!