IT Terminál kliens üzemeltető
pozíció a Budapest Airportnál

Ha rendelkezel informatikai végzettséggel, profi ügyfélkezelő vagy, és szeretnéd a speciális IT rendszerek varázslójává kinőni magadat a repülőtér folyamatosan fejlődő terminálján, jelentkezz  IT Terminál kliens üzemeltető pozíciónkra!

Ezek lesznek a feladataid:

  • A Budapest Airport Zrt. ITIL alapú „Incident Management Process” folyamatával összhangban a Terminál utasforgalom- specifikus informatikai eszközeinek karbantartása, és a felmerülő hibák elhárítása.
  • A Helpdesk/Servicedesk alkalmazás segítségével az Error / Service /  User Access request ticketek kezelése.
  • A számítástechnikai eszközök és perifériák üzemeltetése, illetve az ezeken futó operációs rendszerek, alkalmazások üzemeltetése.
  • Szakmai kapcsolattartás a felhasználókkal, műszaki tanácsadás és segítség nyújtása.

A munkakör folyamatos nappali műszakrendű 12 órás, 7:00-19:00 között (2 munkanap – 2 szabadnap).

Ezt várjuk tőled:

  • középfokú szakirányú végzettség;
  • legalább 1-2 év IT kliens üzemeltetői tapasztalat
  • középfokú aktív szakmai angol-nyelvtudás;
  • folyamatos műszakrend vállalása (12 órás, 7:00-19:00 között (2 munkanap – 2 szabadnap)
  • “B” kategóriás jogosítvány;
  • ügyfélközpontú gondolkodás;
  • megbízhatóság
  • jó problémamegoldó- és szervező-készség
  • jó kommunikációs készség;
  • önállóság, kreativitás, nyitottság

Előnyként értékeljük:

  • felsőfokú szakirányú képzettség (informatikai, vagy villamos mérnök területen);
  • TCP/IP hálózati ismeretek (például CCNA ismeret);
  • MS Windows szerver, Linux szerver-üzemeltetési ismeretek.

Ez vár rád nálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség különleges és nemzetközi munkakörnyezetben
  • Nyitott, segítőkész légkör
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Egyedülálló, speciális informatikai rendszerek és berendezések

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Így tudsz jelentkezni:

Ha úgy érzed, hogy motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat, és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, várjuk jelentkezésedet ezen a linken!