Érdekel a repülés, a légiforgalmi irányítás világa? Régi álmod, hogy egy olyan csapat tagja legyél, akik aktívan hozzájárulnak ahhoz, hogy a légiforgalmi irányítók biztonsággal és a legjobb technológiai megoldásokkal végezhessék a munkájukat? Csatlakozz Magyarország egyik leginnovatívabb közlekedési vállalatához, a HungaroControl Zrt. csapatához!

Junior rádió állomás üzemeltető

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • Az üzemeltetett rádióállomások, multiplexerek és rádió-iránymérő állomások előírás szerinti karbantartása és javítása
  • Kapcsolattartás hibaelhárítás során a társosztályok érintett szolgálataival, valamint a rádió-állomások bérelt összeköttetéseinek szolgáltatóival és a rádióállomások aggregátoros, szünetmentes, illetve akkumulátoros alátámasztását biztosító rendszerek üzemeltetőivel.
  • Ellátja a munkájával kapcsolatosan előirt dokumentálási, nyilvántartási feladatokat.

Elvárás:

  • Gyengeáramú (híradástechnikai) középfokú végzettség
  • Műszaki angol nyelv ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriájú gépjármű vezetői engedély
  • Felelősségvállalás
  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Szabálykövetés, alkalmazás
  • Önálló munkavégzés
  • Helyzetfelismerő és problémamegoldó készség

Előny:

  • Rádióberendezés üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Műszerkezelés, és híradástechnikai tapasztalat
  • Alpin technikai képzettség