A Lufthansa Technik Budapest a Lufthansa csoport részeként 2001 óta foglalkozik a világ legismertebb utasszállító repülőgép típusainak karbantartásával és javításával a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren. A légi közlekedés elterjedésével arányosan nőtt az igény a repülőgép-karbantartó iparág növekedésére. Ennek megfelelően a Lufthansa Technik Budapest is folyamatosan bővül, egyedülálló képzési lehetőségekkel és kiváló állásajánlatokkal várja leendő munkatársait.

Csatlakozz hozzánk

Kabinbelsős karbantartó
pozícióba.

Munkaviszony: Határozatlan idejű
Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkarend: Műszakos (5-2 napos 8 órás műszak)

Főbb feladatok, munkák:

Az Airbus és Boeing utasszállító repülőgépek karbantartása során a kiszerelt belső alkatrészek, székek és berendezések javítása műhelykörnyezetben és/vagy a repülőgépen.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legyen középfokú végzettséged (szakmunkás bizonyítvány)
  • Jó kézügyességed van, esetleg szeretsz bütykölni, szerelni, javítgatni dolgokat
  • Egyműszakos munkarend vállalása (06:00 -14:20)
  • Szeretsz új dolgokat tanulni és csapatban dolgozni
  • Van legalább alapfokú angolnyelv-tudásod

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatásokat (cafetéria);
  • Önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári hozzájárulást,
  • Védőháló biztosítást;
  • Kiváló szociális juttatásokat (pl. házasságkötés vagy gyermekáldás esetén);
  • Féléves és évvégi vállalati célprémiumot;
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást;
  • Hat hónap után kedvezményes repülőjegy vásárlási lehetőséget a Lufthansa-csoport légitársaságainál.
  • Nagy múltú, stabil hátterű, multinacionális cég

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha középfokú végzettség műszaki szakirányú

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen dolgoznál nálunk, várjuk magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzod a job@lhtb.hu címen a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével.