A hazai és nemzetközi piacon egyaránt jól ismert repülőgép karbantartással foglalkozó vállalat, csapatába szakembert keres az alábbi munkakör betöltésére:

Készletgazdálkodó

Feladatok

  • felelősségi körébe tartozó raktárkészlet gazdálkodása a forgási idők figyelembevétele alapján
  • javaslattétel készletezési stratégiára a termelés igénye és előrejelzése alapján
  • konszignációs tételek folyamatos felügyelete és pótlása, szerződésgondozás
  • kimutatások, riportok készítése a beszerzési vezető részére
  • készletgazdálkodáshoz tartozó adminisztráció folyamatos vezetése
  • beszerzési árak folyamatos monitorozása
  • készlet eltérések, ár eltérések rendezése

Elvárások

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • logisztikai/készletgazdálkodási munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • MS Office (excel!) magasfokú ismerete
  • kiváló analitikus képesség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • felsőfokú/középfokú végzettség

Előny

  • műszaki ismeret
  • ügyviteli rendszerek logisztikai moduljának ismerete
  • repülőgép iparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés, mobiltelefon, laptop
  • Különleges munkakörnyezet: Budapesti Nemzetközi Repülőtér
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a human@aeroplex.com e-mail címre a pozíció megjelölésével.

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!