A Future cégcsoport

klíma és szellőző berendezések karbantartó
munkatársat keres.

Feladatok:

  • A HVAC rendszer részét képező folyadékhűtő berendezések VRF rendszerek, klímagépek, szekrényklímák, egyedi klíma berendezések, fan-coil és szellőzőgépek tervezett karbantartása és javítása. A hűtési és szellőzési rendszerekhez kapcsolódó hálózatok, szabályzó elemek és vezérlésük karbantartása és javítása. Jogszabályokban rögzített környezetvédelmi mérések (szivárgásvizsgálat) elvégzése dokumentálása.

Elvárások:

  • hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő
  • szakterületen szerzett legalább 3 éves gyakorlat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés
  • csapatmunka
  • büntetlen előélet
  • egészségügyi alkalmasság

Előny:

  • szellőzőgép szerelői szakmunkásvizsga vagy igazolható gyakorlat
  • számítógépes ismeret
  • középfokú képzettség (épületgépész technikus) vagy valamilyen erősáramú szakmunkásvizsga
  • H-I. (2015/2067 rendelet szerinti) képesítés

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cég
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli (cafetéria) juttatások
  • Csapatmunka egy lendületes közösségben
  • Folyamatos, támogatott szakmai képzés

Munkavégzés helye: Magyarország területe, de elsődlegesen Budapest Nemzetközi Repülőtér