Csatlakozz a Lufthansa Technik Budapest csapatához

Lead Engineer (B1)
pozícióba.

Indítsd be vezetői karriered nálunk, lépj feljebb, légy vezető!

Tapasztalt B1-es szerelő vagy és a következő lépést keresed a karriereden?
Szeretsz csapatban dolgozni és repülőket szerelni a kollégáiddal?
Nálunk a Lead Engineer munkakörben egy olyan megbecsült pozícióban dolgozhatsz, ahol széleskörű felelősség, modern munkakörnyezet és a pozícióhoz illő fizetés vár.

Feladatok:

Vezetőként:

      • Saját repülőgép-szerelői csapatod irányítása
      • Segítsd a beosztottjaid és vezetőszerelő kollégáid szakmai kérdésekben
      • Vegyél részt a csapattagok, gyakornokok kiválasztásában és fejlesztésében
      • Tájékoztasd őket minden fontos tudnivalóról, segítsd az információáramlást
      • Fejleszd munkatársaid, adj visszajelzést a teljesítményükről
      • Készítsd el a műszakbeosztásokat a csapattagok és a karbantartási projektek igényeinek megfelelően

Projekt-munkatársként:

      • Dolgozz együtt a projektcsapattal a karbantartás terv szerinti megvalósításán, rangsorold a feladatokat egyeztetve a társterületekkel
      • Gondoskodj arról, hogy az ápolás a költség- és időtervek szerint megvalósuljon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legyen B1 szakszolgálati engedélyed (B737, A320)
  • Rendelkezz magas szintű tudással és rutinnal a repülőgép-karbantartás területén
  • Szeress és akarj a csapat élére állni
  • Tudásod örömmel átadod, kollégáid fejlesztésében szívesen részt veszel
  • Érted az emberek nyelvét, jól kommunikálsz
  • Jó csapatjátékos vagy

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illő fizetést
  • Béren kívüli juttatásokat (cafetéria)
  • Féléves és évvégi vállalati célprémiumot
  • Kiváló szociális juttatásokat (pl. házasságkötés vagy gyermekáldás esetén)
  • Önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári hozzájárulást
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást
  • Védőháló biztosítást
  • Kedvezményes repülőjegy-vásárlási lehetőséget a világ számos nagyon távoli országába
  • Nagy múltú, stabil hátterű, multinacionális cég kínálta karrierlehetőségeket

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a job@lhtb.hu címre.

A Lufthansa Technik Budapestről:

A Lufthansa Technik Budapest a Lufthansa csoport részeként 2001 óta foglalkozik a világ legismertebb utasszállító repülőgép típusainak karbantartásával és javításával a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.
A légi közlekedés elterjedésével arányosan nőtt az igény a repülőgép-karbantartó iparág növekedésére. Ennek megfelelően a Lufthansa Technik Budapest is folyamatosan bővül, egyedülálló képzési lehetőségekkel és kiváló állásajánlatokkal várja leendő munkatársait.