A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő magyar tulajdonú Airport Service Budapest Zrt. munkatársakat keres

Légi áru és posta küldemények kezeléséhez raktáros
munkakörbe

Jelentkezz hozzánk, ha érdekel vagy kíváncsi vagy a légi teherfuvarozás világára, érdekel a logisztika világa és nyitott vagy a szállítmányozás során előforduló kihívásokra és szívesen dolgoznál a repülőtéren.

Feladatok:

  • export/import légi áru és posta kezelése, ellenőrzése, rakodása
  • kézi és gépi anyagmozgatás vezetőüléses targoncával
  • irodai folyamatok támogatása
  • légi okmányok kezelése, áru bevételezése és kiadása
  • légi paletták és konténerek felépítése, bontása
  • reptéri kiszolgáló eszközök kezelése és küldemények kiszállítása a repülőgéphez

Szükséges kompetenciák:

  • érvényes gépkezelői jogosítvány vezető üléses villás emelőre
  • B kategóriás jogosítvány
  • repülőtéri szakmai tapasztalat előny
  • jó problémamegoldó készség, önálló precíz munkavégzés
  • többműszakos munkarend vállalása
  • csapatban való együttműködés

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetősége
  • megfelelő bérezés
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony

Várjuk jelentkezésedet, ha úgy érzed szívesen végeznéd ezeket a feladatokat és csatlakoznál hozzánk.

Önéletrajzodat a hr@asaviation.hu e-mail címre várjuk 2021. augusztus 15-ig.