A FastAir-Cargo Kft. 2003-óta tevékenykedő, 100%-ban hazai tulajdonban lévő szállítmányozási vállalkozás. Speciális küldemények kezelésében jelentős piaci részesedéssel rendelkezünk. Ferihegyi irodánkba keresünk

Légi szállítmányozási ügyintézőt,
teljes munkaidős pozícióra.

Amit mi kínálunk:

  • tapasztalt kollégák iránymutatása
  • versenyképes bérezés, havi szintű bónusz, teljesítmény arányában, 13.havi fizetés
  • családias munkakörnyezet
  • piacképes tudás megszerzése a légi szállítmányozás minden szakágában
  • stabil hátterű folyamatosan fejlődő vállalat

Feladatok:

  • légi áruküldemények körüli szállítmányozási feladatok ellátása
  • időérzékeny szállítmányok szervezése
  • fuvarlevelek kiállítása
  • ügyfelekkel, partnerirodákkal és alvállalkozókkal kapcsolattartás
  • díjak kezelése (árajánlat készítés, díjbekérés-kiadás)

Elvárások az új kollégától:

  • önálló munkavégzés
  • problémakezelő képesség
  • hatékony időbeosztás
  • angol nyelv magabiztos használata írásban és szóban
  • dinamikus személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány és gk vezetői gyakorlat
  • ügyfélorientáltság, empatikus képesség
  • gyors, precíz feladatmegoldás időterhelés alatt
  • alkalmazkodás a rugalmas munkaidőhöz

Előnnyel pályázik, aki:

  • logisztikai végzettséggel vagy tapasztalattal rendelkezik, elsősorban légi szállítmányozási területen

Egyéb:

  • előre egyeztetett változó munkarend, éjszakai munkavégzéssel

Jelentkezés: a hr@fastair-cargo.com e-mail címen!