Budapest, 2023. január

Referencia: SBSC_D_AFA2312
Pozíció megnevezése: légi szállítmányozó
Munkavégzés helye: Budapest (X. kerület), Magyarország

Partnerünk, egy fiatal, külföldi magántulajdonban lévő, 4 országban saját kirendeltségekkel rendelkező nemzetközi szállítmányozó vállalkozás keres dinamikusan fejlődő magyarországi operációs csapatába 1 fő

légi szállítmányozó munkatársat,
teljes munkaidőben, budapesti munkavégzéssel.

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.

Főbb feladatok:

  • légi szállítások szervezése, koordinálása, teljeskörű lebonyolítása, kiemelt hangsúllyal az export szállításokra,
  • kapcsolattartás szóban és írásban, jellemzően külföldi megbízókkal, valamint légitársaságokkal, GSK-kel, egyéb alvállalkozókkal egyaránt,
  • ajánlatadás, szállításokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása és számlázás,
  • társosztályok munkájának hatékony támogatása.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • 2 éves, aktív, légi szállítmányozási területen szerzett munkatapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt