Légiforgalmi berendezés üzemeltető

Csatlakozz hozzánk

A Budapest Airport Műszaki központja Légiforgalmi berendezés üzemeltető pozícióba várja a jelentkezésedet, ha szívesen végeznéd a repülőtér navigációs rendszereinek felügyeletét és üzemeltetését egy összetartó csapat részeként!

Feladatok:

  • Az üzemirányító a repülőgépek leszállását segítő ILS és egyéb műszaki berendezések működésének folyamatos távfelügyeletét végzi számítógépes felügyeleti rendszer segítségével a repülőtéren elhelyezkedő műszaki irányítóközpontból
  • A vonatkozó ügyviteli, karbantartási és javítási utasításoknak megfelelően elvégzi a felügyeleti üzemeltetési, és esetenkénti karbantartási és javítási  munkákat a repülőtér légiforgalmi és egyéb speciális műszaki berendezésein, rendszerein. (Műszeres leszállító rendszerek, tűzjelző rendszer, stb.)
  • Üzemzavar esetén a hiba jellegétől függően megteszi a szükséges és elvárható azonnali intézkedést, javítást
  • Elvégzi a rendszerekre vonatkozó üzemállapotok, paraméterek vizsgálatát, valamint a beérkező adatok, jelzések kiértékelését
  • Dokumentálja és átláthatóan vezeti a tevékenységéhez kapcsolódó szükséges adminisztrációt
  • Részt vesz a csoport szakterületébe tartozó beruházások, projektek szakmai támogatásában

Elvárások:

  • Középfokú elektronikai, elektrotechnikai műszerész, gyengeáramú műszerész, híradásipari technikus, mérnök informatikus vagy repülőgép-műszerész szakképzettség és/vagy releváns felsőfokú végzettség

Egyéb elvárások, tapasztalat:

  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Windows, MS Office)
  • Minimum 2 év szakirányú végzettségnek megfelelő területen eltöltött tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás, angol nyelvű műszaki dokumentáció olvasása és megértése

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Különleges munkakörnyezet
  • Változatos feladatok, új kihívások
  • Barátságos, segítőkész munkatársak
  • Egyedülálló, speciális műszaki eszközök és berendezések
  • 12 órás, folyamatos munkarend

A leendő munkahelyed:
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Így tudsz jelentkezni:

Ha úgy érzed, hogy motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat, és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, várjuk jelentkezésedet angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel ezen a linken!

Budapest Airport Zrt.
www.bud.hu

Budapest Airport – Magasan a legjobb