A FLY4LESS Kft. pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Légijármű földi kiszolgáló személyzet

A FLY4LESS Kft. magas színvonalú helikopteres légi szállító cég, amely szolgáltatásait a flottában szereplő nyugati típusú helikopterekkel végzi. A vállalat 2004 óta aktívan működik és folyamatosan fejlődik.
A cég működtetését, valamint az ügyfelek teljeskörű kiszolgálását fiatal, tapasztalt, dinamikus csapat biztosítja.

Főbb feladatok, amikben számítunk rád:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • Helikopterek földi kiszolgálása és a pilóta munkájának támogatása (pl. helikopter speciális eszközökkel történő mozgatása, tankolása, tisztán tartása, teljeskörű előkészítése repülésre)
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Légi utasok támogatása helikopteres szállítások során (pl. biztonságos beültetés és kiszállítás)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jármű karbantartói, vagy műszaki irányú területen szerzett végzettség
  • Legalább 5 éves munkatapasztalat
  • Kiemelt igénybevételű munkabírás, tavasztól őszig tartó ügyeleti rendszerben biztosított hétvégi munkavégzés vállalása
  • Precíz, megbízható, magabiztos és felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Alap társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Budapesti vagy a közeli agglomerációban lévő lakhely, ahonnan budaörsi bázisunkat könnyen eléred
  • Legfeljebb 40 éves életkor
  • B kategóriás jogosítvány feltétel, E kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai- és személyes fejlődési lehetőség
  • Mozgalmas, változatos és izgalmas feladatok egy fiatalos, támogató csapat tagjaként
  • Stabil háttér
  • Alkalmanként helikopterezési lehetőség

Önéletrajzodat magyar vagy angol nyelven az alábbi e-mail címre várjuk:
support@helicopter.hu

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!