A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő
Lufthansa Technik Budapest Kft.

Létesítményüzemeltető technikus
munkakörbe keres munkatársat.
Részmunkaidőben is végezhető – heti 30 órában

Feladatok:

A létesítmények és a telepített (helyhez kötött vagy mobil) termelőeszközök meghatározott körének hibaelhárítása és módosítása szakmai ismereteinek keretei között.

  • A létesítmények rendszeres körüljárásos ellenőrzése
  • Gépeken, berendezéseken tervszerű megelőző karbantartás elvégzése
  • Üzemzavarok elhárítása, javítási, felújítási feladatok ellátása
  • Üzemeltetés során felmerülő meghibásodás javítása

Szükséges kompetenciák:

  • Középfokú szakmai végzettséged van
  • Rendelkezel létesítmény-üzemeltetési tapasztalattal
  • A számítógépet felhasználói szinten tudod kezelni
  • Van B kategóriás jogosítványod
  • Tudsz alapfokon angoul

Előnyt jelent:

  • Villanyszerelői vagy elektronikai technikusi végzettség és szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria)
  • Önkéntes Egészség- vagy Nyugdíjpénztári hozzájárulás plusz Védőháló biztosítás
  • Fél éves és évvégi vállalati célprémium
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Kiváló szociális juttatások (pl. házasságkötés vagy gyermekáldás esetén)
  • Hat hónap után nagy kedvezménnyel válthatsz repülőjegyeket a Lufthansa-csoport légitársaságainál
  • Nagy múltú, stabil hátterű, multinacionális cég
  • Egyedi munkakörnyezet