Madár- és vadvédekezési munkatárs pozíció a Budapest Airportnál

Gondoltad volna, hogy a repülőtéren nem csak vasmadarak vannak, hanem egyenesen külön élővilággal rendelkezik? És hogy a repülőgépek élőlényekkel való együttélésére is vigyáz valaki ezen a hatalmas területen? Ha szeretnél olyan hivatást, amelyben a természet szeretete és a reptéri terepmunka találkozhat, jelentkezz hozzánk Madár-és vadvédekezési munkatársnak!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Madár- és vadvédekezési feladatok ellátása a repülőtér területén belül, az előírásoknak megfelelően, meghatározott útvonalon és eszközökkel
  • A vadvédelmi rendszerek ellenőrzése, működtetése, rendellenességek elhárítása
  • A repülőtéren és annak környezetében lévő vadvilág megfigyelése, vonulásának nyomonkövetése, a légijármű-forgalmi területtől való távoltartása
  • Elvégzett vadvédekezési tevékenységek részletes dokumentálása, jelentése
  • Kapcsolattartás a repülőtér egyéb operatív működést biztosító munkatársaival.

Ezt várjuk Tőled:

  • Érettségi
  • „B” kategóriás jogosítvány, (legalább 3 éves aktív vezetési gyakorlat)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • 12 órás folyamatos nappali munkarend vállalása
  • Önállóság
  • Határozottság
  • Gyors döntéshozó képesség
  • A növény és az állatvilág szeretete, ismerete

Előny:

  • Repülőtéren szerzett operatív tapasztalat
  • „Level 3” belterületi jogosítvány

Ez vár Rád nálunk:

  • Nyitott, összetartó csapat
  • Mozgalmas feladatok a repülőtér egész területén
  • Hosszútávú, stabil munkakörnyezet

A helyszín:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés közigazgatási területén található, autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. A repülőtér tömegközlekedéssel és vonattal is könnyen és gyorsan megközelíthető (200E busszal Kőbánya-Kispestről, vonattal a Nyugatiból vagy Zuglóból).

Így tudsz jelentkezni:

Ha úgy érzed, hogy motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat, és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel ezen a linken!

Budapest Airport – Magasan a legjobb