A Celebi Ground Handling Hungary Kft. 2006-ban kezdte meg tevékenységét a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren. Jelen vagyunk a földi kiszolgálás minden területén, legyen szó utasszállításról vagy teherszállítmányozásról. Nap, mint nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink a legmagasabb szintű kiszolgálásban részesüljenek.

A Celebi Ground Handling Hungary Kft. pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Magánrepülőgépes forgalmi ügyintéző

Milyen feladatok várnak egy magánrepülőgépes forgalmi ügyintézőre?

  • magánrepülőgépek és VIP utasok exkluzív földi kiszolgálása
  • poggyászok kezelése, rakodása
  • személyes kapcsolattartás a repülőgép személyzetével, a repülőgép üzemeltetőjével valamint más repülőtéri szolgálatokkal és hatóságokkal
  • a dokumentációk elkészítése és kezelése
  • indításvezetőként a hajtóművek indításának felügyelete
  • számlák elkészítése, díjak beszedése stb.

Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • minimum B2 szintű angol nyelvtudás (beszéd, írás, olvasás)
  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • jó kommunikációs képesség, ügyfélközpontúság
  • „B” kategóriás járművezetői engedély
  • büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • repülőgépek és/vagy légiutasok földi kiszolgálásában szerzett tapasztalat
  • „C” és/vagy „D” kategóriás vezetői engedély
  • német nyelvtudás

Amit ajánlani tudunk, aki csatlakozik hozzánk:

  • motiváló bérezési csomag, cafeteria juttatások, havi bónusz
  • Éjszakai munkavégzés esetén este hat és reggel hat óra között 30%-os műszakpótlékot
  • munkába járás támogatás, céges taxiszolgálat (bizonyos napszakokban)
  • bejelentett és hosszútávú munkaviszony
  • kihívást jelentő és változatos feladatok
  • exkluzív és sokszínű munkakörnyezet, a repülőtér izgalmas világa
  • karrier lehetőség a polgári légiközlekedés számos területén
  • gépjármű parkoló a munkavégzés ideje alatt

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, akkor várjuk jelentkezésed és önéletrajzod az alábbi e-mail címre:
allas@celebiaviation.hu