A hazai és nemzetközi piacon egyaránt jól ismert repülőgép karbantartással foglalkozó vállalat, csapatába szakembert keres az alábbi munkakör betöltésére:

Minőségügyi mérnök

A leendő munkatárs fő feladatai:

  • Termelési terület minőségügyi támogatása
  • Online oktatási rendszer kezelése
  • Reklamációk kivizsgálásában való részvétel
  • Statisztikák, riportok készítése
  • 5S projektek megvalósításának irányítása
  • Belső auditok végrehajtása
  • A kitűzött mutatószámok elérésében való aktív részvétel
  • Minőségügyi dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi problémamegoldó módszerek ismerete (8D, FTA, 5W2H, stb.)
  • Tapasztalat reklamációkezelésben
  • 5S rendszerismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • ICAO, EASA, FAA rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Különleges munkakörnyezet: Budapesti Nemzetközi Repülőtér
  • Teljes munkaidő, határozatlan időtartamú munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a human@aeroplex.com címre, a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével.