Csatlakozz a Celebi Ground Handling Hungary Kft. bővülő csapatábhoz az alábbi munkakör betöltésére és ismerd meg a repülés izgalmas világát!

Műszaki eszközkezelő

Főbb feladataid lesznek:

  • Repülőgép-kiszolgáló eszközök, highloaderek, vontatók, rakodószalagok és járművek vezetése.
  • Az eszközök, járművek műszaki állapotának ellenőrzése
  • A rakodási utasítás helyes értelmezése, a veszélyes árukezelési szabályok (DGR és ADR) és üzemeltetői technológiai előírások szerint
  • Repülőgép érkezésekor és indulásakor a közlekedési bóják kihelyezése és a féktuskók kezelése.
  • Érkező és induló repülőgépek és tehergépjárművek ki- és berakodása (poggyász, légiáru, posta, stb.),. kézi illetve gépi anyagmozgatás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B,C,E kategóriás jogosítvány
  • Általános iskolai végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Könnyűgépkezelői-, Nehézgépkezelői, Emelőgépkezelői, energiaátlakítói kezelő, 3325, 3327 targoncásvizsga, érvényes sárga kiskönyv

Amit kínálunk Neked:

  • Bejelentett munkaviszonyt, korrekt bérelszámolást, Cafetériát
  • Budapesten és 30 km-es körzetében taxiszolgáltatást 23:00-05:00-ig
  • Bejárási támogatás Budapestről és vidékről
  • Szociális juttatásokat, Munkaruhát,
  • Hosszútávú fejlődési lehetőségeket
  • Hosszútávú munkalehetőséget egy biztos megélhetést.

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, akkor várjuk önéletrajzodat bérigényed megjelölésével az alábbi e-mail címre:
allas@celebiaviation.hu

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!