Műszaki Szolgáltatások Adminisztrátor

Ha olyan lehetőséget keresel, ahol egy asszisztensi munkakör komplexebb, és mozgásteret ad más szakmai területekkel, külsős cégekkel és szervezetekkel való együttműködésre is, akkor jelentkezz a Műszaki Központ csapatához adminisztrátor pozícióba!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Koordinációs, adatgyűjtési és adminisztratív feladatok ellátása
  • Jegyzőkönyvek vezetése megbeszéléseken
  • Nyilvántartások, kimutatások, jelentések készítése
  • Dokumentumok kezelése és iktatása
  • Menedzsment találkozók előkészítése, koordinációja
  • Vezetői programok és utazások szervezése
  • Munkaidő nyilvántartás és jegyzőkönyvek vezetése
  • Külsős cégekkel, szervezetekkel való kapcsolattartás
  • A csapat által használt eszközök nyilvántartása és beszerzése
  • Szoros együttműködés más szervezeti egységek csapataival

Ezt várjuk tőled:

  • 3-5 év munkatapasztalat hasonló pozícióban
  • Érettségi
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Adminisztratív feladatokban precizitás, fókuszáltság
  • Megoldás-fókuszú beállítottság és erős szervezőkészség
  • Magas fokú együttműködési készség
  • Barátságos, mégis asszertív kommunikáció

Ez vár rád nálunk:

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • Egyedi és különleges munkavégzési hely
  • Bónusz-rendszer a teljesítmény elismerésére
  • Munkába járás támogatása
  • Támogató, nyitott vezető és csapat
  • Mindenképpen hosszú távon számítunk rád
  • A repülőtér műszaki területének motorja leszel

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről. Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Ha úgy érzed, hogy motiváltan végeznéd ezeket a feladatokat, várjuk jelentkezésedet ezen a linken!

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!