Hazánk legdinamikusabban fejlődő Flight Catering cége a Gastland Flight Catering

MŰSZAKVEZETŐ
munkakörbe várja a jelentkezőket.

Feladatok

  • Műszakok átadása, átvétele, indítása.
  • A műszakon belüli tevékenységek összehangolása, minőségbiztosítási rendszernek való megfelelőség biztosítása, HACCP rendszer szabályainak ismerete és betartatása.
  • Beérkező megrendelések kezelése, reptérre való kiszállítás szervezése.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, kért adatok időben történő leadása.
  • Raktári készlet kezelése, nyilvántartása.
  • A munka- és tűzvédelmi utasítások betartása, betartatása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • B kategóriás jogosítvány.
  • Általános iskolai végzettség.
  • Büntetlen előélet.
  • Angol erős középfok/kommunikációs szint.
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése, EXCEL, WORD programok biztos ismerete.

Amit kínálunk

  • Neves légitársaságokkal való munkaszerzési tapasztalatot.
  • Hosszútávú fejlődési lehetőségeket, biztos megélhetést.
  • Kedvezményes étkezési lehetőséget.

Előny

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Emelt szintű angol nyelvtudás.
  • C,E kategóriás jogosítvány.

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, akkor várjuk jelentkezését és önéletrajzát az alábbi e-mail címre: kristof.kostenszky@gastlandcatering.hu
Kostenszky Kristóf: 0670/799-71-92