Online marketing és digitális szolgáltatások specialista

Ha van már tapasztalatod a digitális marketing világában, és úgy érzed kreativitásod és elemzési képességed kiteljesedéséhez egy nemzetközi repülőtér lenne az ideális helyszín, akkor téged keres a Budapest Airport!

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2021-ben elnyertük a „Legvonzóbb Munkáltató a szolgáltatási szektorban” címet a Randstad Employer Brand research független felmérése eredményeként. A repülőtéri utasforgalom újraindulásával folytatódik a fejlődés, ami mellet elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!
Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz, ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Ezek lesznek a feladataid:

  • Az online marketing menedzser munkáját fogod támogatni a kampányok teljeskörű megvalósításában
  • A digitális termékfejlesztésben is számítunk rád – piac és trendek monitorozása, best-practice-k felkutatása. Várjuk ötleteidet, javaslataidat is.
  • Statisztikák készítése, mérési eredmények prezentálása
  • A cég honlapjának és mobil applikációjának naprakészen tartása
  • A BUD közösségi média csatornáinak ápolása és monitorozása
  • Adatbázis-építés
  • Honlap, közösségi média és hírlevél tartalmak készítése (kreatív szövegírás, grafikai anyagok készítése)
  • Kapcsolattartás a digitális szolgáltatások beszállítóival, ügynökségekkel, fejlesztői csapattal

 Ezt várjuk tőled:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma marketing, vagy egyéb releváns szakon
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • 2-3 év digitális marketing tapasztalat, project management ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Közösségi média csatornák és digitális marketing trendek ismerete és alkalmazása
  • CMS-rendszer ismerete
  • Google Analytics ismerete alapfokú elemzések készítéséhez
  • Alapfokú HTML ismeret előny
  • Grafikai szoftverek használata előny

Ahhoz, hogy magabiztosan érezd magad ebben a pozícióban, szükséged lesz még:

  • Kiváló kommunikációs készségre- írásban és szóban, magyarul és angolul is
  • Együttműködő és csapatjátékos személyiségre
  • Kreativitásra és kiemelkedő időgazdálkodási képességre

Ez vár rád nálunk:

  • Mindig ott leszel a repülőtéri események frontvonalában, de heti 2 nap home office-al támogatjuk a munka-magánélet egyensúlyt
  • Kreatív és pörgős pozíciód lesz
  • Új ötleteidet nyitottan fogadjuk, mindig nyílik lehetőség az együtt gondolkodásra
  • Mindemellett önálló feladatok is szép számmal várnak rád.

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Ha úgy érzed, hogy motiváltan végeznéd ezeket a feladatokat, várjuk jelentkezésedet önéletrajzoddal és motivációs leveleddel ezen a linken!