BE PART OF THE TRUSTAIR STORY! – TAKE YOUR CAREER TO THE NEXT LEVEL!

A TrustAir Aviation Kft., mint Magyarország és a régió egyetlen, dedikáltan légi betegszállítással foglalkozó cége 24 órában működő operációs központjának zökkenőmentes napi működéséhez rugalmas munkabeosztással

Ops asszisztens, diszpécser
kollégát keres.

AMIT KÍNÁLUNK

A cikk a hirdetés alatt folytatódik.
  • izgalmas, változatos munkakör;
  • munkalehetőség egy nemzetközi szinten sikeres és multikulturális cégnél;
  • nemzetközi környezet egy elkötelezett, dedikált csapatban;
  • rugalmas, főállású munkaviszony;
  • kényelmes munkavégzési feltételek;
  • versenyképes fizetés;
  • szakmai háttértámogatás.

ELVÁRÁSOK

  • magabiztos angol nyelvtudás (a munkakör írásban és telefonon történő napi kommunikációt követel);
  • 24 órás folyamatos munkarend vállalása;
  • MS Office és egyéb számítógépes programok rutinos használata;
  • képesség több, párhuzamosan futó munkafolyamat kezelésére;
  • precizitás;
  • jó problémamegoldó képesség;
  • pozitív és negatív esetekben is határozott, nyitott és meggyőző kommunikáció;
  • rugalmasság.

A JELENTKEZÉSNÉL ELŐNYT JELENTHET

  • további európai nyelv(ek) ismerete;
  • tapasztalat nehéz és érzékeny ügyfélszituációk kezelésében;
  • logisztikai tapasztalat.

Munkavégzés helye: Budapest; XI. ker, Budaörsi út

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat összefoglaló, rövid önéletrajzzal lehet az arday.auguszta@trustair.hu e-mail címen.

A kiválasztott jelölteket személyes interjúra hívjuk.

Pályázatom benyújtásával egyidőben nyilatkozom arról, hogy elolvastam és elfogadom az álláspályázókra vonatkozó adatvédelmi tájékoztatót.

Kövess minket a közösségi médiában, és iratkozz fel napi hírösszefoglalónkra!
Hasznos, érdekes volt amit olvastál? Már egy újság árával támogathatod az AIRportal.hu működését!