Parkoló Szolgáltatás Operátor

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2021-ben elnyertük a „Legvonzóbb Munkáltató a szolgáltatási szektorban” címet a Randstad Employer Brand research független felmérése eredményeként. A repülőtéri utasforgalom újra indulásával folytatódik a fejlődés, ami mellet elköteleztük magunkat, és ennek most te is részese lehetsz!
Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz, ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Csatlakozz hozzánk

Szívesen dolgoznál az ország legnagyobb parkolóházaiban a repülőtér vibráló, különleges világában? Szereted a szervezettséget a munkád során és szívesen segítesz az ügyfeleknek, hogy magas szintű kiszolgálásban legyen részük? Jelentkezz a Budapest Airport Zrt-hez Parkoló Szolgáltatás Operátornak!

Milyen feladataid lesznek

  • A parkoló ügyfélszolgálatra érkező ügyfelek kezelése (díjfizetés, számlakiállítás, általános tájékoztatás)
  • Adminisztráció az elektronikus parkolási rendszerben, dokumentációk készítése
  • Online foglalók tájékoztatása, be-és kiléptetése
  • Parkolókártyák kódolása, kiadása
  • Parkolók általános felügyelete
  • Felmerülő hibák, panaszok, szabálytalanságok helyszíni kezelése, szükség esetén továbbítása a megfelelő területnek
  • Regisztrált turista buszokkal való kapcsolattartás és információk biztosítása a helyszíneken
  • Buszokat regisztráló rendszerben az aktuális menetrend folyamatos nyomon követése és a parkolóhelyek előkészítése a buszok fogadására
  • Összehangolt csapatmunka és kommunikáció a buszok indításában és a helyszíni parkolásban való segítségnyújtásban
  • Szoros együttműködés a földi oldali biztonsági szolgálattal
  • Turistacsoportok összegyűjtése a poggyászkiadó csarnokban vagy földi oldali területeken és buszokhoz való irányítás

Egyéb elvárások

  • Minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Többműszakos, 12 órás folyamatos munkarend vállalása (2 nap nappal, 2 szabadnap, 2 nap éjszaka)
  • Alap szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk

  • Bruttó 351.500 Ft/ hó alapbér + bruttó 80.000 Ft negyedéves bónusz (teljesítmény függvényében) + műszakpótlék, fél éves munkaidőkeretben
  • Barátságos, összetartó csapatban
  • Munkába járás támogatása
  • Izgalmas, nemzetközi munkakörnyezet

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Ha úgy érzed, hogy motiváltan végeznéd ezeket a feladatokat, várjuk jelentkezésedet önéletrajzoddal és motivációs leveleddel ezen a linken!