Több mint 600 Duty Free üzletet számláló nemzetközi vállalatunk, egyedülálló termékkínálatával, különleges élménnyé varázsolja az utazás alatti vásárlást. A 140 éves kereskedelmi tapasztalatunknak és munkatársaink szenvedélyének köszönhetően a világ minden szegletében az utazóközönség igényeinek szolgálatában állunk. Hamburgtól Isztambulon át Sydney-ig a világ számos pontján, kollégáink átfogó termékismerettel és rendkívüli szolgáltatásokkal várják az utasokat. Közös célunk, hogy örömöt szerezzünk a vásárlóinknak és ennek elérése érdekében nálunk mindenki tehetsége legjavát nyújtja.
A Heinemann Duty Free palettáján a kiváló minőségű nemzetközi és magyar termékek mellett megtalálhatóak a legnagyobb parfümházak kozmetikai cikkei, valamint prémium kategóriás textil termékek, kiegészítők és játékok.

Csatlakozz a Heinemann budapesti csapatához és fedezd fel velünk a reptér színes és izgalmas világát.

Munkatársat keresünk

Pénzügyi és számviteli munkatárs
pozícióba.

Feladatok:

  • Banki/valuta-pénztári tételek kontírozása,
  • Banki utalások elkészítése,
  • Szállítói rekonsziliáció
  • Kimenő számlák kiállítása
  • Külföldi és belföldi partnerekkel való kapcsolattartás, ügyintézés telefonon, e-mail-ben
  • Bizonyos kontrolling feladatok ellátása (tervezésben, havi jelentések készítésében részvétel)

Elvárások:

  • Szakirányú (pénzügy/számvitel) felsőfokú végzettség,
  • 2-3 éves pénzügyi, számviteli területen szerzett tapasztalat,
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Profi számítógép-kezelés, ezen belül MS Office magas szintű felhasználói ismerete,
  • SAP rendszerben szerzett tapasztalat,
  • Nyitottság, rugalmasság, kreativitás, önálló, precíz munkavégzés.
  • Kontrolling terület iránti érdeklődés

Előnyként értékeljük:

  • Nemzetközi környezetben, kiskereskedelmi cégnél szerzett gyakorlat,
  • Német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi cég nyújtotta biztos háttér,
  • Családias légkör,
  • Home Office lehetőség,
  • Kellemes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. Kerület, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal a
hr@gebr-heinemann.hu e-mail címre várjuk.