Property Developer

Ilyenek vagyunk mi:

A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. 2021-ben elnyertük a „Legvonzóbb Munkáltató a szolgáltatási szektorban” címet a Randstad Employer Brand research független felmérése eredeményeként.

Ha nálunk dolgozol nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört, sokszínű és összetartó csapatot találsz , ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség, a fejlődés és a minél jobb utasélmény biztosítása mellett!

Ezek lesznek a feladataid:

  • A feladatköréhez tartozó fejlesztések és fejlesztési koncepciók műszaki szakmai támogatása, előkészítése, összeállítása
  • A fejlesztésekhez kapcsolódó építészeti – műszaki igények és adatok összegyűjtése, építészeti programjának elkészítése
  • A tervezett megvalósítási helyszínek építészeti műszaki vizsgálata, adott esetben  megvalósításra alkalmas helyszínre történő javaslattétel
  • A fejlesztés a Repülőtér mindenkor hatályos rendezési terve szerinti megvalósíthatóságának ellenőrzése
  • Szakmai közreműködés a mérnöki szolgáltatási, tervezési és kivitelezési szerződések tendereztetésének a lebonyolításában az érintett szakterületek bevonásával
  • Megvalósítási ütemterv és nagyságrendi költségbecslés készítése szakterületi segítséggel
  • A koncepció hosszútávú fejlesztési tervbe történő illesztése
  • Külső vállalkozó által végzendő tervezési feladatok pl. pályáztatás céljából Műszaki Feladat meghatározás készítése a kapcsolódó társszakmákkal egyeztetve, az ehhez szükséges szakmai háttéranyagok felkutatása és összeállítása
  • Szakmai egyeztetéseken történő részvétel, emlékeztető és összefoglalók készítése
  • Koncepcionális alaprajzok és helyszínrajzok készítése
  • Beszerzési eljárások szakmai támogatása az előminősítéstől a beérkező ajánlatok értékeléséig

Ezt várjuk tőled:

  • Felsőfokú építészmérnöki végzettség
  • Minimum 2 év hasonló területen eltöltött tapasztalat
  • Tervezési ismeretek, AutoCAD, Archicad, MS Project ismerete
  • Jó kommunikációs készség angol nyelv ismerete
  • Jó konfliktuskezelő készség, probléma-megoldási és döntési készség
  • Csapatorientált
  • B kategóriás jogosítvány

Ahhoz, hogy magabiztosan érezd magad ebben a pozícióban, szükséged lesz még:

  • Csapatszellemre, mert több területtel együttműködve fogod munkádat végezni
  • Jó szervezőkészségre, és a problémák talpraesetten történő megoldására
  • Konfliktuskezelési képességre
  • Önállóságra a saját projektek irányításához

Ez vár rád nálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, ami akár évek múlva sem lesz egyhangú
  • Saját projektek, amelyekhez megkapod a kellő háttértámogatást
  • Nem csak az íróasztalnál ülve, terveken fogod látni a munkád eredményét

A leendő munkahelyed:

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!