A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren működő magyar tulajdonú Airport Service Budapest Zrt. munkatársakat keres

Rakodási supervisor
munkakörbe

Jelentkezz hozzánk, ha érdekelnek a repülőgép kiszolgálási feladatok és vonzónak találod, hogy a rengeteg poggyász hogyan válik egy rendezett és szabályozott folyamat részévé a repülőtér területén.

Feladatok:

  • poggyászkezelés folyamatának megszervezése, végrehajtása
  • poggyász szortírozás
  • belsőrakodói feladatok ellátása, kormány- és VIP utasok poggyászainak kezelése
  • igény esetén repülőgép rakodói, kihúzói feladatok ellátása
  • igény esetén poggyász, áru, posta rakodáse

Szükséges kompetenciák:

  • középfokú végzettség
  • minimum B jogosítvány
  • repülőtéri szakmai tapasztalat
  • jó problémamegoldó készség
  • többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • megfelelő bérezés
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony

Várjuk jelentkezésedet, ha úgy érzed szívesen végeznéd ezeket a feladatokat és csatlakoznál hozzánk.

Önéletrajzodat a hr@asaviation.hu e-mail címre várjuk 2021. augusztus 15-ig.