A BASe Airlines Zrt.

Raktárost, raktárvezetőt
keres Budapesti bázissal azonnali munkakezdéssel.

Raktárvezetői, raktározási feladatok:

  • raktári nyilvántartási rendszer működtetése/irányítása, ellenőrzése, és az ezzel járó intézkedések megtétele;
  • megrendelések alapján az áru átvétele-kiadása, összekészítése, komissiózás, számítógépes készletvezetés, adminisztrációs feladatok ellátása (a kiállított bizonylatok –szállítólevél, számla- kezelése, ellenőrzése);
  • lemondott rendelés és visszáru kezelés;
  • raktározási feladatok lebonyolítása raktáron belül és a belső raktárok között;
  • precíz raktári rend fenntartása, ellenőrzése;
  • részvétel a raktározásban, leltározásban, önellenőrzés;
  • anyagmozgatás telephelyen /hangáron belül békával, magas emelővel.

Az álláshoz tartózó elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség;
  • hasonló területen szerzett 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • motivált, felelősségteljes személyiség;
  • magas fokú precizitás;
  • önálló munkavégzés;
  • folyamatos kommunikáció és együttműködés a karbantartás vezetővel, műszakvezetőkkel, anyaggazdálkodási vezetőkkel és a pénzüggyel;
  • indirekt anyagok kezelése (pl.: kéziszerszámok, alkatrészek, berendezések, vegyi anyagok, segédanyagok bevételezése, kiadása és raktározása, készletszintek nyomon követése, ütemezett és eseti leltárakban való részvétel).

Az ideális jelölt:

  • magabiztos, kiegyensúlyozott és felelősségteljes;
  • képes gyorsan és hatékonyan dönteni;
  • jó koncentrációs készséggel rendelkezik,
  • jó a problémamegoldó képessége;
  • igényli a folyamatos fejlődést, képes és akar csapatban dolgozni;
  • szereti a szakmáját és elkötelezett iránta.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • kisgépkezelői vizsga;
  • repülőgép- karbantartásban szerzett tapasztalat;
  • repülőgép anyagok raktározásban szerzett tapasztalat;
  • legalább középfokú raktáros, raktárkezelő iskolai végzettség.

Amit kínálunk:

  • magyar tulajdonú cégnél, stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • bejelentett 8 órás munkaviszony;
  • cafetéria, közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása;
  • biztonságos környezet;
  • betanulási folyamatot teljes körűen támogató csapat és vezető;
  • fokozatos és folyamatos képzési, fejlődési lehetőségek;
  • kiváló szakmai és technikai háttér;
  • stabil munkahely, korrekt csapat;
  • családias környezet, felelősségteljes és kihívást jelentő munka.

A jelentkezés feltételei:

  • európai uniós állampolgárság;
  • angol alapfokú nyelvismeret, vagy azzal egyenértékű bizonyítvány;
  • betöltött 21. életév;
  • büntetlen előélet;
  • B kategóriás jogosítvány.

Jelentkezéskor az következőket kérjük:

  • fényképes önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • legalább középfokú iskolai végzettséget igazoló okirat másolata;
  • referencia levél.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát kérjük, hogy az alábbi címre juttassa el:

base@baseairlines.hu