A Celebi Ground Handling Hungary Kft. 2006-ban kezdte meg tevékenységét a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren. Jelen vagyunk a földi kiszolgálás minden területén, legyen szó utasszállításról vagy teherszállítmányozásról. Nap, mint nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink a legmagasabb szintű kiszolgálásban részesüljenek.

A Celebi Ground Handling Hungary Kft. pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Rampa- Súlypontszámítási Üzemi Tiszt / Ground Operation Agent

Milyen feladatok végez egy Rampa Tiszt, illetve a Súlypontszámítási Üzemi Tiszt?

A felvételt követő első 3-5 hónapban elméleti és gyakorlati képzések biztosítják a megfelelő alapismeretek megszerzését. Miután minden, az önálló munkavégzéshez szükséges kiinduló tudást átadtunk, az alábbi feladatokat tartoznak a munkakörhöz:

  • Repülőgépek földi kiszolgálását végző eszközkezelő/rakodó csapatok vezetése és koordinálása a különböző összetett munkafolyamatok összehangolásával.
  • A repülőgépek súlyponti helyzetének, rakodásának megtervezése az érvényes repülőgépgyártói és légitársasági szabályok figyelembevételével
  • Járatdokumentációk kezelése és készítése
  • Repülőgép hátratolási- és hajtóműindítási műveletek végrehajtása
  • Folyamatos direkt kapcsolattartás a repülőgép személyzetével, valamint társszolgálatokkal és hatóságokkal.
  • Biztonsági előírások betartása és betartatása a repülőgépkiszolgálások során.

Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Minimum B2 szintű angol nyelvtudás (beszéd, írás, olvasás)
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Hatékony kommunikációs képesség, időnyomás alatt is koncentrált munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Légiforgalmi szakszolgálati engedély megléte

Amit ajánlani tudunk:

  • Terhelés és súlypontszámítási szakszolgálati engedély önköltségmentes megszerzése, folyamatos képzési és fejlődési lehetőségek
  • Motiváló bérezési csomag, cafeteria juttatások, havi bónusz
  • Bejárás támogatás, céges taxiszolgálat
  • Dolgozói parkoló
  • Bejelentett és hosszútávú munkaviszony
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok
  • Fiatalos és összetartó csapat
  • Exkluzív munkakörnyezet, a repülőtér izgalmas világa
  • Éjszakai munkavégzés esetén este hat és reggel hat óra között 30%-os műszakpótlék

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, akkor várjuk jelentkezésed és önéletrajzod az alábbi e-mail címre:
allas@celebiaviation.hu